O nas

Firma API Smart jest inżynierską firmą świadcząca usługi projektowania, kierowania robotami, wdrożeniami i serwisem technicznej infrastruktury nowoczesnych budynków. Nasza aktywność szczególnie skupia się na nowoczesnych systemach energetycznych i teletechnicznych, automatyce i instalacjach bezpieczeństwa. Doświadczenie posiadane przez firmę API Smart i jej pracowników pozwala na prowadzenie procesu budowlanego na zasadzie Generalnego Wykonawstwa.

Firma API SMART została utworzona przez grupę ekspertów zajmujących się audytowaniem, projektowaniem, wdrażaniem i bieżącym zarządzaniem rozległymi systemami bezpieczeństwa, transmisji danych oraz pełną infrastrukturą w nowoczesnych obiektach.

Doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń z obszaru infrastruktury zaowocowało szybkim rozwojem firmy, pozyskaniem w szerokiej gamy klientów z takich sektorów jak energetyka, telekomunikacja, administracja publiczna, porty lotnicze czy „służby mundurowe”. Nasze doświadczenie zawodowe zostało zdobyte przy realizacji największych teleinformatycznych i infrastrukturalnych kontraktów w Polsce jak i za granicą.